Menu
Your Cart

Для вертикальних

У нашому магазині пропонуємо вам широкий вибір товарів.

    Купаючи у нас, ви отримуєте безкоштовну техпідтримку, консультацію в будь-який зручний для вас час , лояльне ставлення продавця до покупця, допомога в екстрених чи складних ситуаціях Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом - і ми постараємося зробити ваш день або ваше життя кращим. Довіряйте професіоналам.

    Верстат для нарізки ключів Condor Dolphin XP-007 з ручним керуванням. Має потужний удар завдяки високоточному мотору 13000 об/хв, міцно закріпленому в легкому алюмінієвому корпусі. Містить потужну батарею на 64,75 Втч, ви можете копіювати сотні ключів на своєму робочому місці..
40950.00UAH
Верстат для виготовлення вертикальних ключів CONDOR XC-002:Ультра-міцність алюмінієво-ливарного сплаву під тиском з чудовою текстурою.Зручний та практичний дизайн> ;Запатентована конструкція обертового затискача підходить для декількох заготовок і лез.   Основні характеристики Condor XC-002: Вх..
50400.00UAH
Kurt PN-80 - це високоточний вертикально-фрезерний копіювальний верстат, призначений для виготовлення квартирних та автомобільних вертикальних ключів. У комплектації 3 фрези. Можливість виготовити спеціальні квартирні ключі з вертикальним секретом: Mul-T-Lock, Superlock, Kale, MSM, Apecs, Baodean і ..
35280.00UAH
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
Модули для Opencart